Acer Tablet Tamiri Ümraniye

Acer-tablet-tamiri-ümraniye
Acer Tablet Tamiri Ümraniye ‘de orijinal yedek parça kullanılarak Ovato Teknik servisinde kısa süre içerisinde onarım yapmaktayız. Tablet tamiri işlemine başlamadan önce teknisyenimiz gerekli Esd önlemleri alacaktır. Böylece tabletinizin anakartı zarar görmeyerek sağlıklı tamir süreci tamamlanır. Acer tablet tamiri bilinçsiz olarak yapılmak istenildiğinde geri dönüşü olmayan zararlara neden olabilmektedir. Teknisyen değilseniz müdahalede bulunmayınız.  

Acer Tablet Tamiri Ümraniye Dokunmatik Ekran Değişimi

Tüm marka tabletlerin dokunmatik ekran değişimini yapmaktayız. Tabletinizin ekranı kırıldığında teknik servis ihtiyaçlarınızı karışlıyoruz. Tablet ekran değişim fiyatlarımız çok uygun fiyatlar üzerinden değerlendirilmektedir. Tabletinizin ekranında renkli parçalı görüntü olduğunda LCD ekranınızın kırıldığına dair işarettir.
Tablet üzerindeki dokunmatiğinizi değiştirmek için servisimize başvurarak sizlere destek verecek çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Tabletinizin ekran değişim ücretleri modellerine göre değiştiği için bizleri aramanız gerekmektedir.

Tabletimin dokunmatiği mi yoksa LCD ekranı mı kırıldı nasıl anlarım?

Öncelikle tabletinizi kapalı konuma getiriniz. Tabletinizi kapatamıyorsanız power (açma kapatma tuşu) tuşuna tabletiniz kapanana kadar basılı tutunuz. Cihaz kapandıktan sonra ekranınızda kırık olduğu belli oluyorsa üstteki dokunmatik camınız kırıldığı anlamına gelmektedir.
Tabletinizin ekranın da renkli parçalı görüntüler mevcutsa alttaki LCD ekranınızın kırıldığı anlamına gelmektedir.

Acer Tablet Tamiri Ümraniye Sarj Soket Tamiri

Tablet kullanıcılarının yaşadığı sorunların başında cihazın şarj olmama sorunu gelmektedir. Tabletin şarj olmamasının en büyük sebebi ise şarj soketinin arızalanmasından kaynaklanmaktadır. Böyle bir durumda ile şarj soketi değişimi yapılması gerekir.

 • Şarj soketininin oksitlenmesi (nem ya da sıvı teması)
 • Şarj soketinin alınan darbe sonucu kırılması ya da çatlaması
 • Şarj soketinin tıkanması
 • Yaşanan ani elektrik akımı dolayı kısa devrelerin oluşması
 • Kullanılan kılıftan dolayı şarj aleti ucunun şarj soketine tam girememesi
 • Şarj soketinin zorlanmadan dolayı iç kısma kaçması
 • Şarj aletinin ya da şarj aleti kablosunun bozuk olması

Şimdi yukarıda yazmış olduğumuz maddeleri incelediğimiz üçüncü, beşinci ve yedinci maddeler sonucu telefonunun şarj olmama sorunu sizler tarafından çözülebilir. Kılıfı çıkartırsınız, şarj soketi girişi bir kürdan (dikkatli olun sert bir parça ile açmayın) yardımı ile içinde birikenleri çıkartırsınız, ya da farklı bir şarj aleti ile deneme yaparsınız. Ancak diğer sorunlardan bir tanesi ile karşı karşıya kalmış iseniz cihazınız mutlaka uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından kontrol edilmeli ve şarj soketi değişimi yapılmalıdır.
Online Whatsapp hatlarımızdan 0(551) 452 14 39 – 0 (531) 498 79 37 saat 09:00 – 21:00 saatleri arası ücretsiz olarak destek alabilirsiniz. Firmamızda Asus, Reeder, Hometeck, Samsung, Casper, Alcatel, Exper, Everest, HP, Piranha, Ploypad, Sony, Evopad, LG, Lenovo, Dell, Toshiba, HTC, iPad, markaların ekran değişimi,ön cam değişimi,anakart tamiri,sarj soket değişimi vb. birçok onarım yapılmaktadır.Ücretsiz destek almak için bize ulaşın. 

Acer  Tablet Şarj Entegresi Tamiri

 Tablet tamiri ümraniye bölgesinde uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.Tablet şarj entegresi  tamiri için anakart üzerinde gerekli ölçümler yapıldıktan sonra teknisyen tarafından karar verilerek yapılmalıdır. Bu işlem yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Tablet şarj entegresi tamiri sonrasında gerekli test aşamaları yapılarak kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir. Entegre tamiri fiyatı için iletişime geçiniz.

Acer Tablet Tamiri Ümraniye Batarya Değişimi

Tablet batarya değişimi ümraniye; tabletin kullanım ömrünü artırmak için yapılması gereken başlıca bir alternatif yoludur. Günlük yaşantımızda yer alan tabletlerin şarj durumları kullanım süresini arttırmakta etki gösterir. Tablet bataryalarının şarj etme süresi olduğunu bilmelisiniz. Şarjda bırakılan tablet aşırı ısınma yapabilir bu nedenler şarj etme esnasında tableti takip ediniz. Teknisyen değilseniz tablet batarya değişimi yapmayınız. Bilinçsiz batarya değişimi yaparak anakarta zarar verebilirsiniz. 

 • Tablet bataryası hızlı – sürekli bir şekilde bitiyorve günde bir kaç defa şarja takıyorsanız,
 • Şarjınız %70 – %80civarında iken birden %10 ve daha altına düşüyorsa,
 • Aktif kullanım yaparken birden tabletiniz kapanıyorsa,
 • Bataryanız şişmişise (ekranın biraz üste doğru çıkması ile anlaşılabilmektedir),
 • Tabletiniz şarjda olmasına rağmen bir türlü dolmuyorsa,
 • Tabletiniz şarjda ikenbirden kapanıp açılıyorsa,
 • Ovato Teknik Servisimiz ile iletişime geçiniz
Leave A Comment

WhatsApp Destek
1
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?