DOĞRU ADRES OVATO TEKNİK

Ovato Tekniği incelediğiniz için teşekkür ederiz. Ovato teknik olarak 2010 yılından bu yana teknik servis konusunda eğitimli ve tecrübeli teknik servis çalışma hayatımızla hizmet vermekteyiz.

2010 Yılından bu yana hizmet veriyoruz.

2010 yılından bu yana verdiğimiz teknik servis hizmeti ile bir çok cihazın tekrardan kullanıcısına hizmet vermesini sağladık.

Tecrübe ve bir çok arızanın teknik tespiti
Sadece arızaya odaklanarak kesin çözüm üretilmesi
6 Ay teknik 12 ay mekanik garantili onarım

Tüm Ekranlarda Biz Varız!

Ovato Teknik olarak ekran değişimi konusunda kullanıcı talep etmediği sürece sadece orijinal parça kullanmaktayız. Kullandığımız tüm yedek parçalar ürünle tam uyumlu ve tam çalışır olmadığı sürece Ovato teknik tarafından kullanılmaz. Yaptığımız ve değiştirdiğimi ekranların arkasındayız.

Anakart ve Mikron Onarımlar

Ovato teknik olarak en ince işlerin içerisinde biz varız. Mikron anakartların onarımları ile arızanın kaynağına iniyor sizler için arızayı kökünden hallediyoruz. Bilgisayar anakartları, Cep telefonu veya tablet anakartları ve bunların yanında cip ve CipSet tamiri de yapmaktayız.
329

ÇÖZÜLEBİLEN TEKNİK ARIZA

99%

BAĞLANTI SORUN ÇÖZÜMÜ

9580

TAMAMLANAN İŞ EMRİ

147+

YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

SERTİFİKALI TEKNİSYENLER

Uzmanlarımız tanı testlerinin tamamını dijital cihazlarla yapmaktadır. Tanı yapıldıktan sonra arıza olan bölge itina ile mikron kontrolleri yapılarak en ince ayrıntısına kadar onarılır. Tüm onarımlarınızda tek adres

Tüm onarım ihtiyaçlarında size en doğru hizmeti vermek için buradayız.

WhatsApp Destek
1
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?