Huawei P9 lite mini Ekran Değişimi

Huawei P9 Lite mini Ekran Değişimi Ovato teknik servis garantisi verilerek orjinal ekran – cam değişimi yapılır. Huawei P9 Lite mini Ekran Dokunmatik değişiminiz tamamen orjinal ekranlar ile değiştirilmekte olup uzman Huawei teknikerlerimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

Huawei P9 Lite mini cep telefonunuzun ekran değişimi sırasında içerisinde bulunan bilgileriniz silinmez. Huawei P9 Lite mini ekranının değişimi sonrasında dokunmatik hassasiyetinde, hızında, ekran parlaklığı ve görüntü kalitesinde hiçbir değişim yaşanmayacaktır.

Huawei P9 Lite mini ekran değişiminde kullanılmakta olan ekran; dokunmatik panel, iç ekran, ön cam ve dış çerçeveden oluşmaktadır. Ekran değişimi sonrasında teknik servisimizde Ekranınız ile ilgili gerekli tüm testler yapılır. Bu testler, dokunmatik hassasiyeti, ölü piksel kontrolü, ekran renk değerleri, ahize ses kontrolü ve fotosör ile ilgili olarak gerekli tüm testler yapıldıktan sonra tarafınıza sunulur. Telefonunuzun teslimi sonrasında sizle birlikte teknik personelimiz gerekli tüm test aşamalarını tekrar gerçekleştirerek kontrolünüze sunulur.

huawei-p9-lite-mini-ekran-değişimi
Online Whatsapp hatlarımızdan 0(551) 452 14 39 – 0 (531) 498 79 37 saat 09:00 – 21:00 saatleri arası ücretsiz olarak destek alabilirsiniz. Firmamızda iPhone, iPadSamsung, Lg, Sony, Asus, Huawei, General Mobile, Xiaomi, Lenovo markaların ekran değişimi,ön cam değişimi,anakart tamiri,sarj soket değişimi vb. birçok onarım yapılmaktadır.

Huawei P9 lite mini Ekran Değişimi

Telefonunuzun ekranı kırıldı, dokunmatiğin bir kısmı ya da tamamı basmıyor, iç ekranda yaşanan kırılmalar sonucu ekrana görüntü gelmiyor ise değişim işlemi yapılmalıdır. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğinizde 2 saat  içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Tamir işlemleri sonrasında kesinlikle bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi değişim yaşanmaz.

  1. Huawei P9 lite mini ekran değişimi profesyonel Huawei teknisyenlerimiz tarafından gerekli teknik servis odası koşullarının sağlandığında ortamda yapılır. Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.
  2. Ekran değişimi yapıldıktan sonra telefon içerisinde bulunan bilgiler (notlar, uygulamalar, rehber, fotoğraflar, videolar ve benzeri) kesinlikle silinmez. Silinmeyeceğinin ise garantisi verilir
  3. Huawei P9 lite mini ekran değişiminin hemen ardından telefonunuz teknisyen test onay formundan geçirilir. Başarılı bir şekilde bu formdan geçen telefonunuz incelemeniz amacıyla sizlerin beğenisine sunulur.

Ücretsiz destek almak için iletişime geçin.

Leave A Comment

WhatsApp Destek
1
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?