İphone Servisi İstanbul

İstanbul iPhone teknik servisi (iPad, iPod, MacBook)

Ovato Teknik İstanbul Apple teknik servisi sayfamıza hoşgeldiniz. iPhone’unuz bozulduysa yapmanız gereken iyi bir İstanbul iPhone servisi bulmaktır. Tabii sadece iPhone değil; iPad, Mac, MacBook ve diğer tüm Apple ürünleri hakkında sizlere teknik servis konusunda destek vereceğiz.

2021 İphone teknik servis olarak size her yıl olduğu gibi en özel hizmeti sumuyoruz.

iPhone ekran değişimini maksimum 30 – 40 dakikada sorunsuz gerçekleştiriyoruz. Üstelik yaptığı tamire 6 ay garanti veriyoruz. Tüm yapılan işlemleri siz görebiliyorsunuz. İşlem sonunda da size kaliteli bir ekran koruyucu hediye ediyoruz.

ÖNEMLİ! Eğer cihazınızın garantisi devam ediyorsa ve devam etmesini istiyorsanız Apple yetkili servislerine cihazınızı teslim etmelisiniz. Çünkü yetkili olmayan özel bir servisin yaptığı müdahale yetkisiz müdahale olarak adlandırılır. Bu da cihazın garanti kapsamının dışında kalmasına neden olur.

İstanbul’da iyi bir Apple / iPhone teknik servisi bulmak

Binlerce lira verdiğiniz bir üründen üst düzeyde konfor beklemek hakkınız. Bunun içinde arıza olması durumunda kaliteli malzeme kullanan ve kaliteli işçilik yapan bir iPhone teknik servisi OVATO TEKNİK olarak bize telefonunuzu teslim edebilirsiniz.

WhatsApp Destek
1
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?