iPhone X Batarya Değişimi

iphone-X-batarya-degisimi

iPhone X batarya değişimi uzman teknikerlerimiz tarafından büyük bir titizlikle değiştirilerek müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Batarya değişiminden sonraki süreçlerde bataryanızda her hangi bir problem yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Online Whatsapp hatlarımızdan 0(551) 452 14 39 saat 09:00 – 21:00 saatleri arası ücretsiz olarak destek alabilirsiniz. Firmamızda Asus, Reeder, Hometeck, Samsung, Casper, Alcatel, Exper, Everest, HP, Piranha, Ploypad, Sony, Evopad, LG, Lenovo, Dell, Toshiba, HTC, iPad, markaların ekran değişimi,ön cam değişimi,anakart tamiri,sarj soket değişimi vb. birçok onarım yapılmaktadır.Ücretsiz destek almak için bize ulaşın.

iPhone X Batarya Değişimi Ne Kadar Süresi Yapılmaktadır ?

Batarya değişimi süresi marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Ortalama ekran değişim sürelerimiz 30 dk ile 60 dk arası sürmektedir.

iPhone X Batarya Değişimi Verilerim Silinir mi ?

Batarya değişimi esnasında telefonunuzda bulunan resim,müzik vb. Dökümanlarınız da her hangi bir veri kaybı yaşamazsınız.

iPhone X Batarya değişimi hangi durumlarda yapılır.

Batarya değişimi öncesi teknik servisimize gelen müşterilerimizin farklı sorunları olduğunu gözlemledik. Bu sorunlardan ve teknisyenlerimizin tecrübelerinden yola çıkarak sizler için batarya değişimi yapılması gereken durumları bir araya getirdik.

  1. Cihazınızı bataryası hızlı – sürekli bir şekilde bitiyor ve günde bir kaç defa şarja takıyorsanız,

  2. Şarjınız %70 – %80 civarında iken birden %10 ve daha altına düşüyorsa,

  3. Karşı taraf ile konuşma yaparken birden telefonunuz kapanıyorsa,

  4. Bataryanız şişmiş ise (ekranın biraz üste doğru çıkması ile anlaşılabilmektedir),

  5. Telefon şarjda olmasına rağmen bir türlü dolmuyorsa,

  6. Telefonunuz şarjda iken birden kapanıp açılıyorsa,

  7. Konuşurken, bir uygulama kullanırken ya da durduk yere telefonunuz kapanıyor ve bir daha açılmıyorsa orjinal batarya değişiminin yapılması gerekmektedir.

Batarya şişmesi ve yaşanılan bütün diğer sorunlar hakkında aklınıza takılan sorular olursa teknik servisimizi yukarıda paylaşmış olduğumuz müşteri temsilcisi hattımızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Atatürk Mah.Alemdağ Cad.Gaffarefendi Sok.
Güder Han Apt.No:5/31 Kat:2 (15 Temmuz Şehitler Meydanı) Ümraniye / İstanbul (Yol Tarifi için Tıklayınız.)

0(551) 452 14 39 – 0(531) 498 79 37

info@ovatoteknik.com

Leave A Comment

WhatsApp Destek
1
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?