Lg Tablet Ekran Değişimi Ümraniye

Asus ekran değişimi ümraniye

LG TABLET EKRAN DEĞİŞİMİ

Lg tablet ekran değişimi Ovato Teknik servis kalitesi ile birlikte yapılmaktadır. Ekran değişimi alanında uzman tecrübeli teknisyenler tarafından, gerekli teknik servis koşulları oluşturulduğu teknik servis ortamında özel ekipmanlar kullanarak ve orjinal yedek parça kullanımı ile yapılmaktadır.
Lg tablet ekran değişimi süresi Ovato teknik servis alanında ortalama 40 dakikada yapılmaktadır.Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermekteyiz.
Online Whatsapp hatlarımızdan 0(551) 452 14 39 – 0 (531) 498 79 37 saat 09:00 – 21:00 saatleri arası ücretsiz olarak destek alabilirsiniz. Firmamızda Asus, Reeder, Hometeck, Samsung, Casper, Alcatel, Exper, Everest, HP, Piranha, Ploypad, Sony, Evopad, LG, Lenovo, Dell, Toshiba, HTC, iPad, markaların ekran değişimi,ön cam değişimi,anakart tamiri,sarj soket değişimi vb. birçok onarım yapılmaktadır.Ücretsiz destek almak için bize ulaşın.

Lg tabletimin ekranı kırıldı garanti kapsamına girer mi ?

Asus tabletin ekranında sorun yaşayan kullanıcıların ilk sordukları soru ekran kırıldığında garanti kapsamında değişim yapılır mı sorusudur. Ekran kırılması tablet üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır. Tablet alımı yaparken kasko yaptırdıysanız sigorta şirketi ile iletişim kurunuz.

Lg tablet ekran değişiminde nelere dikkat edilmelidir?

 1-Ekran değişimi sonrasında ilk gün almış olduğunuz performansa geri döner.
 2-Tablet içerisindeki bilgiler silinmez.
3-Ekran değişiminde bataryanız zarar görmez.
4-Erkan değişimi yapıldıktan sonra kesinlikle anakart zarar görmez.
5-Garanti kapsamı sıvı teması, darbe alması ve çatlamaları sonucu geçersizdir.

Lg tablet ekran değişimi nasıl yapılır?

Ovato teknik servisimizde ESD ortam içerisinde uzman teknisyenler tarafından tablet ekran değişimi yapılmaktadır. Orjinal yedek parça kullanımı sonrası sorun yaşamadan tabletinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Tablet ekran değişim fiyatı için iletişime geçiniz. Tablet tamiri ümraniye de yaptırılır.
Tabletime su döküldü ne yapmalıyım?
Tablet üzerine sıvı olan herhangi bir maddenin dökülmesi sonucunda tabletiniz zarar görebilir.Sıvı teması sağlayan tablet için ilk önce yapılması gereken Power tuşuna basarak tabletin kapatılması ve tekrar açmaya çalışmamanız önemlidir. Kuru bez vb araçlar ile tableti kurulama işlemi yapınız. Zaman kaybı yaşamadan teknik servisimize başvuru yapmanız doğrultusunda içerisinde olan sıvıyı temizlememiz gerekmektedir. Aksi halde ilerleyen zamanlarda tablet hiç açılmayabilir yada çok ısınıyor şikayetleri ile başvuru yapabilirsiniz.
Tablet tamiri nerede yaptırılır?
Tablet tamiri ümraniye de Ovata Teknik servisimizde kaliteli yedek parça kullanımı ile uygun fiyatlara işçilik yapması doğrultusunda kullanıcıların memnun kalmasını sağlamaktadır. Tablet ekran değişimi tamir süresi ortalama 40 dakikadır. Sorularınız için lütfen iletişime geçiniz.
Tabletimin ekranı kırıldı ne yapmalıyım?
Tabletinizin ekranı düşme sonucu kırıldıysa ekrana dokunmadan streç film sarıp kullanmamalısınız. Kullanmaya devam etmeniz durumda elinizi kesebilirsiniz. Orijinal yedek parça kullanarak ilk gün almış olduğunuz performansta kullanmaya devam edebilirsiniz. Tabletinizin tamamen bozulmaması için lütfen ekran değişimi yapmayınız. Teknik servisimize birçok bilinçsiz müdahaleden dolayı tablet gelmekte bu durum hem maddi kayıp olarak hemde zaman kaybı şeklinde bizlere geri dönüş yapmaktadır. Tablet ekran değişimleri için teknik servisimize başvuru yapmanızı öneriyoruz. Kısa sürede kaliteli hizmet vermek Ovato Teknik servisimizin prensibidir.

Leave A Comment

WhatsApp Destek
1
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?