Xiaomi Soket Tamiri

Xiaomi Soket Tamiri

Xiaomi soket tamiri için gerekli  durumlar;
-Sıvı ve nem teması sonrasında şarj soketinin oksitlenmesi
-Şarj soketi dişlilerinin aşırı zorlama sebebi ile kopması,
-Telefon bataryasının sadece yukarı aşağı ve sağa sola bastırıldığı zaman şarj olması,
-Şarj soketinin içeri doğru çökmesi (gömülmesi),
-Yaşanan kısa devreler sonrasında şarj soketinin yanması,
-Telefonun alt kısmından alınan darbelerin ardından şarj soketinin kırılması, çatlaması, hasar görmesi, 
Xiaomi-Soket-Tamiri

Xiaomi Batarya Değişimi

Xiaomi batarya değişimi için teknik servisimize başvuru yaptığınız an orjinal batarya değişimi yaptırabilirsiniz. Batarya değişimi için gerekli bazı durumların oluşması gerekir. Eğer bir anda şarjınızda düşme oluyorsa, kendiliğinden kapanıyorsa,  batarya geç doluyorsa batarya değişimi yapılması gerekmektedir. Batarya değişimi sonrasında teknisyen tarafından test edilip beğeninize sunulur. Ovato Teknik Servisimiz ile iletişime geçmek için tıklayınız
Xiaomi-Batarya-Değişimi
Online Whatsapp hatlarımızdan 0(551) 452 14 39 – 0 (531) 498 79 37 saat 09:00 – 21:00 saatleri arası ücretsiz olarak destek alabilirsiniz. Firmamızda Asus, Reeder, Hometeck, Samsung, Casper, Alcatel, Exper, Everest, HP, Piranha, Ploypad, Sony, Evopad, LG, Lenovo, Dell, Toshiba, HTC, iPad, markaların ekran değişimi,ön cam değişimi,anakart tamiri,sarj soket değişimi vb. birçok onarım yapılmaktadır.Ücretsiz destek almak için bize ulaşın. 

Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değişimi; Telefonunuz düşme sonucu ekranı karardıysa, kırıldıysa, telefonu açtığınızda ses geliyor ama görüntüsü gelmiyorsa, ekranınızın üzerinde lekelenmeler, ölü pikseller oluşmuş veya dokunmatiği çalışmıyorsa maalesef LCD ekranınız zarar görmüş, esnemiş veya kırılmıştır. Bu veya buna benzer sorunların herhangi biriyle karşılaştıysanız ekranınızın yenisi ile değişmesi gerekmektedir. Xiaomi ekran değişim işlemi Ovato Teknik Tamir Merkezi’nde ortalama 35 dk. sürmektedir.
Xiaomi-Ekran-Değişimi
Ovato Teknik  servisinde kişisel bilgileriniz teknik servisimiz tarafından koruma altına alınmaktadır. Böylece güven içerisinde tamir işleminizi yaptırabilirsiniz. Güvenmediğiniz servislere tamir için cihazınızı teslim etmeyiniz. Resim video rehber gibi sıklıkla kullanmış olduğunuz bölümlerin yedeklemesini mutlaka alınız. Teknik servisler yedekleme almazlar bu durum kullanıcının görevidir.

Arıza Bildirimi Neden Önemlidir?

Cep telefonunuzda yada tabletinizde yaşamış olduğunuz arızayı açık ve net bir şekilde ifade etmeniz tamir sürecini hızlandırmaktadır. Yanıltıcı arıza tiplerine örnek olarak sesim karşıya gitmiyor arızalarında genelde ses karşı tarafa gider fakat iç kulaklıktan ses gelmez. Böylece yanlış bilgi zaman kaybına neden olur.

Leave A Comment

WhatsApp Destek
1
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?